Te Koop Villa Le Mas en Forêt, 950.000 euro k.k.

 
Aan de rand van het pitoreske plaatsje Saint Paul en Forêt ligt deze fraai gerestaureerde, gemoderniseerde en perfect onderhouden Provencaalse villa. Een deel van de villa is al 200 jaar oud. Heeft u interesse, mail ons dan. Wij brengen u dan in kontakt met de Nederlandse eigenaar.
 
Alles is tot in de puntjes geregeld met dit pand: een groot zwembad met duikplank, grote - mooi onderhouden- gazons in een prachtige grote tuin met diverse grote bomen en struiken zoals rozen en oleanders, van zo’n 5000 m2. Ook het huis ademt luxe, alles ziet er perfect uit zonder dat dit afbreuk doet aan de warmte en gezelligheid van het huis.
 
Via de hal komt u in de ruime woonkamer met balkenplafond in het eetgedeelte dat weer in verbinding staat met de luxe, compleet ingerichte keuken. De woonkamer heeft een zitje rond de openhaard. De infrastruktuur voor de ontvangst van Nederlandse zenders op de TV is aanwezig evenals WIFI.
 
Het eetgedeelte is ruim en kan plaats bieden aan een grote eettafel maar ongetwijfeld wilt u liever buiten eten op het terras onder de Blauweregen die overvloedig groeit over de pergola.
 
De keuken bevat een magnetron, oven, kookplaat koelkast-vriezer, vaatwasser etc. Een extra koelkast + vriezer staat in de aparte wasruimte met wasmachine en droger.
 
Beneden, links van de hal zijn 2 slaapkamers en een badkamer met douche en wastafel.
 
Boven is naast een bureau op de overloop, de Masterbedroom en suite zijn de ingebouwde kledingkasten en een badkamer met douche, bad, wastafel en toilet.
 
Op het terrein is ook nog een garage die mag worden verbouwd tot gite/appartement.
Het zwembad met duikplank heeft een grootte van 6 x 12 meter en is omringd door een terras waar ook 6 ligbedden staan en parasols.
 
Vlakbij het huis staat een Argentijnse BBQ, een speciale BBQ die ervoor zorgt dat uw vlees niet kan aanbranden en het vet niet in het vuur kan belanden maar meteen wordt afgevoerd. Vlak daarbij weer een terras.
 
In uw wandeling door de tuin loopt u ook nog tegen een vijver aan die zijn water krijgt uit een bergbeekje en die zomer en winter zijn water afgeeft. Net buiten de achtertuin staat een oude wasplaats waar het beekje doorstroomt.
 
Het dorp Saint Paul en Forêt is op loopafstand en daar zijn diverse goede restaurants maar ook meerdere bakkers, een groentenboer etc.
Het strand ligt op circa 25 km., de stranden van Fréjus.
 

Bijzonderheden:

·         Vraagprijs 950.000 euro k.k.
·         Alle benodigde verplichte onderzoeken zijn afgerond, die rapporten zijn beschikbaar.
·         Graag wordt het meubilair meeverkocht.
·         Het huis is goed te verhuren, daarmee is reeds lang ervaring.
·         Er is toestemming van de gemeente om de 2 bijgebouwen te verbouwen tot gites, appartement of kantoor.
·         Momenteel wordt het huis in sommige periodes verhuurd, dat hoeft geen probleem te zijn voor de verkoop, daar gaat in Frankrijk al gauw een jaar meegemoeid.
·         Veel meer foto’s van huis en tuin zijn te vinden bij de te huur aangeboden woningen.
voorwaarden